ucuz inverter

Ucuz Inverter Klimalar – Kaliteli ve Ekonomik Klima Fiyatları

Klima alırken hemen hemen hepimiz ilk önce klimanın fiyatlarını göz önünde bulundururuz. Inverter klima seçimi yapmadan önce de ucuz inverter modelleri üzerine bir araştırma yapmayı ihmal etmeyiz. Ucuz klima satın almak istediğimiz için bu araştırma ve karar verme süreci aylar sürebilir. Hem klimanın iyi olmasını hem de ucuz olmasını bekleriz.

Ancak kalite ve fiyat birbirine paralel iki unsur olduğu için ucuz inverter klima satın alırsak cihazın performansının beklediğimiz gibi olmamasına şaşırmamalıyız. Sektörde Mitsubishi’den Sigma’ya kadar onlarca klima markası olsa da hiç duymadığınız markalar da karşınıza çıkabilir. En ucuz inverter klimaları satan bu markalar, her bütçeye hitap ettikleri için satın alınabilir. Ancak belirttiğimiz gibi yıllarca kullanılacak kalitede ve performansta olmayacaklardır. Dolayısıyla inverter klima satın almadan önce cihazın kullanım özelliklerine ve markanın kullanıcı yorumlarına dikkat etmeniz gerekir.

Ucuz Inverter Klima Alınır Mı?

Ucuz inverter klima almak, uzun yıllar kullanmak istediğiniz klimalar konusunda sizi hüsrana uğratabilir. Ucuz klima modelleri fiyatlarıyla aklınızı çelse de uzak durmanız gereken elektronik cihazlardır. En ucuz inverter klima diye bir hevesle aldığınız klimaları birkaç sene sonra kullanamayabilirsiniz. Yine de önerilerimizi dinlemeyerek ucuz inverter klima satın alırsanız şu sonuçlarla karşılaşabilirsiniz:

 • Ucuz inverter klima düşük performans gösterir.
 • Ucuz inverter klimalar istediğiniz sıcaklık değerlerine hızlıca ulaşamaz.
 • Ucuz inverter klima modelleri A sınıfı olmadığı için yüksek enerji harcarlar ve yüksek elektrik faturaları ile karşılaşmanıza neden olurlar.
 • Klimanın fiyatı ne kadar düşerse çalışırken çıkardığı ses de o kadar yüksek olacaktır.
 • Ucuz inverter klimalar kolay arızalanacaktır.
 • Ucuz inverter klima modelleri, bakım masrafları açısından bütçenizi zorlayacaktır.

Mitsubishi Klima

En ucuz inverter klima avantajıyla sunulan ve satın aldığınız cihazlar çıkardıkları sorunlarla satın alırken ödediğiniz paranın kat be katını ödemenize neden olacaktır. Yüksek elektrik sarfiyatı yapan, ufak sorunlardan büyük masraflara neden olan, parçaları zor bulunan ucuz inverter klima modelleri sizleri pişman edecektir. Bunun yerine A sınıfı kalitede cihazlar alarak masraflarınızı en aza indirmeniz akıllıca olacaktır.

En Ucuz Mitsubishi Klima Modelleri

Ucuz inverter klima almak isteyenler için Türkiye’nin iklimlendirme devi Mitsubishi’nin ekonomik modelleri bulunuyor. Adını duymadığınız markalardansa Mitsubishi’nin ekonomik modellerini tercih edebilirsiniz. En uygun Mitsubishi klima modelleri:

 • Mitsubishi’den İklimsa güvencesinde, 24225 Btu/h soğutma ve 25590 Btu/h ısıtma kapasitesi ile çalışan R410A gazlı, A sınıfı SRK 71 HE-S Mitsubishi klima.

  Mitsubishi klima merkezinden alınır. Mitsubishi klima yetkili satış ve servis merkezi. En uygun klima fiyatları.
  KAMPANYALI ÜRÜN!
 • Mitsubishi’den İklimsa güvencesinde, 17400 Btu/h soğutma ve 19790 Btu/h ısıtma kapasitesi ile çalışan R410A gazlı, A sınıfı SRK 56 HE-S Mitsubishi duvar tipi klima.

  Mitsubishi klima merkezinden alınır. Mitsubishi klima yetkili satış ve servis merkezi. En uygun klima fiyatları.
  KAMPANYALI ÜRÜN!
 • Mitsubishi’den İklimsa güvencesinde, 12280 Btu/h soğutma ve 13375 Btu/h ısıtma kapasitesi ile çalışan R410A gazlı, A sınıfı SRK 40 HG-S Mitsubishi duvar tipi klima.

  Mitsubishi klima merkezinden alınır. Mitsubishi klima yetkili satış ve servis merkezi. En uygun klima fiyatları.
  KAMPANYALI ÜRÜN!
 • Mitsubishi’den İklimsa güvencesinde, 8870 Btu/h soğutma ve 9550 Btu/h ısıtma kapasitesi ile çalışan R410A gazlı, A sınıfı SRK 28 HG-S Mitsubishi duvar tipi klima.

  Mitsubishi klima merkezinden alınır. Mitsubishi klima yetkili satış ve servis merkezi. En uygun klima fiyatları.
  KAMPANYALI ÜRÜN!

Ucuz Değil Kullanışlı Klima Alın!

Ucuz inverter klima modelleri ile kaliteli klimalar arasında fiyat ve performans farkı oldukça fazladır. En ucuz inverter klima 1000 TL’den başlarken çıkardığı sorunlarla ilerleyen süreçlerde sizi zorlayacaktır. Ancak mekanınıza uygun, istediğiniz kapasitede, A sınıfı ve dayanıklı klima satın alırsanız yıllarca dilediğiniz gibi kullanabilirsiniz.

En uygun Mitsubishi klimalar hakkında bilgi almak, mekanınız için ideal klimayı seçmek, keşif hizmetlerinden yararlanmak için çağrı merkezimizi arayın. İhtiyacınız olan klimayı uzman ekiplerimiz belirlesin…