3d auto sistem nedir

3D Auto Sistem Nedir?

3d auto sistem, otomatik 3 boyutlu hava sistemine verilen addır. Klimalarda bulunan 3D auto sistem, klimanın bulunduğu noktadan 3 yöne, hava kanatları sayesinde hava akımı yapmasını sağlar. 3 boyutlu hava sistemi olarak da karşınıza çıkabilecek olan 3D auto sistem, genellikle inverter tavan tipi ya da kasetli klimalarda kullanılır.

Otomatik 3 Boyutlu Hava (3D Auto) Sistemi Avantajları

Klimalar bulunduğu ortamın her noktasına iklimlendirilen havanın ulaşması için yatay ve dikey yönde otomatik hava kontrol sistemi ile donatılmıştır. Tek tuş ile kontrol edilen 3d auto klima modelleri, havanın homojen şekilde mekanda dağılmasını sağlar.

3D auto avantajları ve 3 boyutlu hava sisteminin mekanlarda yarattığı kullanım kolaylıkları:

  • 3D auto sistem, bir dikey ve iki yatay motoru ile yüksek performans sunar.
  • 3 boyutlu hava akışı sağlayan 3d auto klima modelleri, mekandaki havanın eşit olmasını sağlar.
  • 3d auto klima özellikleri arasında istenen sıcaklık değerine hızla ulaşması da yer almaktadır.
  • 3 boyutlu hava sistemi sessiz çalışmaktadır.
  • 3D auto sistem, havanın uzun mesafelere ulaşmasını sağlamaktadır.
  • 3 boyutlu hava akışı sağlayan 3D auto klima modelleri, az enerji harcayarak maksimum verim sunarlar.
  • Özellikle geniş mekanların iklimlendirme çözümü olan 3D auto sistem özellikli klimalar ofisler, havalimanları, terminaller, restoranlar, kafeler, hastaneler, bankalar, spor salonları ve sinema salonları için en iyi klima modelleridir.

Mitsubishi 3D Auto Sistem Özellikli Klimalar

Türkiye’nin en iyi iklimlendirme markası Mitsubishi, 3d auto sistem klimalarda da lider. En çok tercih edilen Mitsubishi 3D auto klima modelleri:


3D Auto Dikey ve Yatay Hava Kıvrımı Yaşam Alanlarınıza Konfor Katacak!

3D auto dikey ve yatay hava yönlendirme sistemi geliştirilmiş teknolojisiyle büyük mekanlarda eşit sıcaklık dağılımıyla birlikte konfor yaratıyor. Tek tuş ile programlanabilen, 3 motoru ile 3 ayrı hava akımı kontrolü yapan 3D auto klimalar, havayı odanın her köşesine iletirken ekonomik şekilde çalışarak enerji kaybını da en aza indiriyor.

Eşit ve sessiz hava akımı sayesinde en çok tercih edilen klima modelleri olan 3D auto sistem klimalar sayesinde siz de evlerinize ve iş yerlerinize kaliteli iklim koşullarını sağlayabilirsiniz. En yeni modeller ve kampanyalar için bizi arayın!