mini klimalar

Mini Klima Modelleri – Dış Ünitesiz Klimalar

Mini klimalar bir diğer adı mobil ve portatif klima olan iklimlendirme cihazlarıdır. Dış ünitesiz klimalar olarak da bilinen mini klima modelleri, montaj gerektirmemesi ve her mekanda kullanılabilmesi açısından avantajlıdır.

Küçük klimalar olarak karşımıza çıkan mini klimalar, mekânsal özelliklere göre bir ya da birden fazla kullanılarak ortamın ısıtılmasını ve serinletilmesini sağlamaktadır.

Mini Klima Nerede Kullanılır? Küçük Klima Kullanım Alanları

Mini klimalar geniş kullanım alanlarıyla hemen hemen her mekanda kullanılabilir. Ancak büyük mekanlarda kapasiteleri yeterli olmayabilir. Mobil klima modelleri arasından farklı kapasitelere sahip klimalar seçilebilir.

Mobil klimalar:

  • Evlerde,
  • İş yerlerinde,
  • Mağazalarda,
  • Okullarda,
  • Otel danışmalarında,
  • Hastane danışmalarında,
  • Güvenlik kabinlerinde ve iklimlendirilmek istenen küçük çaplı yerlerde kullanılabilir.

Mitsubishi Klima

En Çok Tercih Edilen Mini Klima Modelleri

Mitsubishi mini klimalar açısından herhangi bir seçenek sunmasa da kolay montaj ve taşınma özelliğine sahip klimaları ile iklimlendirme konforunu kısa sürede yaşamanızı sağlamaktadır. Hızlı kargo ve güvenilir montaj hizmeti sayesinde aldığınız klimanın montajı kısa sürede yapılır ve böylece cihazınızı kullanmaya başlarsınız. Mitsubishi kalitesi portatif klimalarda da yanınızdadır.

Mini Klima Özellikleri Nelerdir? – Hızlı İklimlendirme Çözümleri

Kolay taşınabilen, dış üniteye ihtiyaç duymayan, her mekanda kullanılabilen mini klimalar, sıcak ve soğuk havalara anında çözüm sunarlar. 24 saatlik programlama ve nem alma fonksiyonu gibi işlevsel özelliklere sahip olan küçük klimalar konforunuzu her yere götürmenizi sağlar.

Mini klima modelleri istenilen sıcaklığa kolayca ulaşması, çevreye ve sağlığınıza zarar vermemesi yönünden de avantajlıdır. Ayrıca ekonomiktir ve enerji tasarrufu nedeniyle faturalarınıza etki etmez.

Mini Klima Fiyatları – Ekonomik İklimlendirme

Mini klima fiyatları diğer klimalara oranla daha ekonomiktir. Kapasitelerinin ve boyutlarının küçük olması, taşınabilir olarak tasarlanması, küçük mekanlarda çözüm sunması amacıyla üretilmiş olan mini klimalar, her bütçeye hitap etmektedir.

Mini klima fiyatları, klimayı kullanacağınız mekanın büyüklüğüne, ihtiyacınız olan klima kapasitesine, mekanda bulunan kişi sayısına ve seçilen modelin A sınıfı olup olmamasına göre değişmektedir. Küçük klimalar hakkında bilgi almak, en yeni modelleri ve mini klima fiyatlarını öğrenmek için satış ve çağrı ekiplerimizi arayabilirsiniz.